Джерело безперебійного живлення 2E OD3000RT, 3000VA/2700W, RT2U, LCD, USB, 3xSchuko vedmid - це топ
Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2E-OD3000RT
Джерело безперебійного живлення 2E OD3000RT забезпечує стабільну роботу обладнання завдяки он-лайн типу з подвійним перетворенням енергії. Потужність 3000VA / 2700W дозволяє живити вимогливі системи. Ефективність досягає 97% у режимі ECO, а мікропроцесорне керування гарантує точну стабілізацію параметрів. Оснащене LCD-дисплеєм та універсальним монтажем RACK/TOWER.
Габаритні розміри
Вага30.6 кг
Користувальницькі характеристики
ТипДБЖ серверів і мережевого обладнання
Вхідна частота, Гц40-70
Вихідна частота, Гц50-60, 45-55, 55-65
Вихідна напруга220 В, 230 В, 240 В, 208 В
Гарантія на акумулятор1 рік
Дисплей1
Додатковомікропроцесорний контроль, ECO режим
ІнтерфейсUSB, RS-232, опціональний SNMP-адаптер
КНИ≤ 2%, ≤ 5%
Максимальний ККД≥ 92%, ≥ 87%, ≥ 97%
Максимальний струм1 A
Відносна вологість0-95% (без конденсації)
Перевантаження105% ~ 125% for 1 min, 125% ~ 150% for 30 s, > 150% for 300 ms
Розміри (ВхШхГ)88 x 440 х 728
Температура експлуатації0-40 °C
Тип вихідних роз'ємів живленняSCHUKO
Тип монтажакласичний (tower), монтований у стійку (rack mount)
Тип пристроюонлайн із подвійним перетворенням
Типовий час перезаряджання (до 90%)3 год
Рівень шуму50 дБ
Встановлено батарей6 шт.
КолірЧорний
Ефективна вихідна потужність2700 Вт