Джерело безперебійного живлення 2E DD650, 650VA/360W, LCD, USB, 2xSchuko vedmid - це топ
Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2E-DD650
Габаритні розміри
Вага4.3 кг
Користувальницькі характеристики
ТипДБЖ комп'ютерні та побутові
Вхідна частота, Гц50-60
Вхідна напруга162-295 В
Вихідна напруга220 В, 230 В, 240 В
Гарантія на акумулятор1 рік
Дисплей1
Додатковофункція "рестарт", автоматична стабілізація напруги AVR, функція "холодний старт"
ІнтерфейсUSB
Макс. вихідна потужність650 ВА
Відносна вологість20 - 90%
Розміри (ВхШхГ)140x100x290
Розеток із резервом2 шт
Температура експлуатації0-40 °C
Тип вихідних роз'ємів живленняSCHUKO
Тип монтажакласичний (tower)
Тип пристроюлінійно-інтерактивний
Рівень шуму45 дБ
КолірЧорний
Ефективна вихідна потужність360 Вт